Weekly Raid Event: Difference between revisions
→List of Weekly Raid Events
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 110 banner KHUX.png|300px]]||01/11/21 - 01/17/21||{{b||Epic|Raid Time!}}<br>{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||[[Radiant Rewards Board]]<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | |[[File:Event - Weekly Raid Event 110 banner KHUX.png|300px]]||01/11/21 - 01/17/21||{{b||Epic|Raid Time!}}<br>{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||[[Radiant Rewards Board]]<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | ||
|- | |||
|[[File:Event - Weekly Raid Event 111 banner KHUX.png|300px]]||01/18/21 - 01/24/21||{{b||Epic|Raid Time!}}<br>{{b||Legendary|Raid Time!}}<br>{{b||Advanced|Raid Time!}}<br>{{b||Intermediate|Raid Time!}}<br>{{b||Beginner|Raid Time!}}||{{c|Draw Ticket|Raid Board}}<br>{{c|Avatar Parts|Raid Board}}<br>[[Enhancement Board]]s<br>[[Munny Board]] | |||
|}{{tab|c}} | |}{{tab|c}} | ||
{{tab|2020}} | {{tab|2020}} |