Dale: Difference between revisions
→Overview: [Max Boost Chart] - Added 7★'s Max Boost.
No edit summary |
(→Overview: [Max Boost Chart] - Added 7★'s Max Boost.) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|6★ Medal | |6★ Medal | ||
| +1000 | | +1000 | ||
|- | |||
|7★ Medal | |||
| +2000 | |||
|} | |} | ||