Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
ShardofTruth (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 389: | Line 389: | ||
|- | |- | ||
|1829||1900||'''{{n|Trait Medal|188}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #191''||[[File:Trait Medal 188 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Leon]] | |1829||1900||'''{{n|Trait Medal|188}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #191''||[[File:Trait Medal 188 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Leon]] | ||
|- | |||
|1902||1568||'''{{n|Trait Medal|274}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #23''||[[File:Trait Medal 274 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1552||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|19}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 19 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Shan-Yu]] | |''Unreleased''||1552||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|19}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 19 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Shan-Yu]] | ||
|} | |} | ||