Anonymous user
Spiteful Sweets: Difference between revisions
→Drops
(→Drops) |
(→Drops) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|6★ [[Young Kairi]] x1 | |6★ [[Young Kairi]] x1 | ||
|Raid Coin x40 | |Raid Coin x40 | ||
|- | |||
|99 | |||
|Raid Coin x50<br>Raid Coin x55<br>Raid Coin x60 | |||
|Raid Coin x50<br>Raid Coin x55<br>Raid Coin x60<br>5★ Young Kairi x1 | |||
|Raid Coin x50<br>Raid Coin x55<br>Raid Coin x60 | |||
|} | |} | ||
{{RaidBosses}} | {{RaidBosses}} | ||
[[Category:Raid Boss]] | [[Category:Raid Boss]] |