Trait Medal: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1656||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|58}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 58 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Terra-Xehanort B]] | |''Unreleased''||1656||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|58}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 58 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Terra-Xehanort B]] | ||
|- | |||
|''Unreleased''||1658||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|59}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 59 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Naminé Toon Ver]] | |||
|} | |} | ||