Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 157: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
|1618||1697||'''{{n|Trait Medal|72}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #76''||[[File:Trait Medal 72 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - Terra, Ven, Aqua]] | |1618||1697||'''{{n|Trait Medal|72}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #76''||[[File:Trait Medal 72 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Supernova - Terra, Ven, Aqua]] | ||
|- | |||
|1619||1692||'''{{n|Trait Medal|73}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #72''||[[File:Trait Medal 73 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Captain Dark]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | ||
Line 163: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | |''Unreleased''||1568||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|23}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 23 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Cloud & Leon]] | ||
|} | |} | ||