Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|1546||1626||'''{{n|Trait Medal|37}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #42''||[[File:Trait Medal 37 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Invi|EX+}} | |1546||1626||'''{{n|Trait Medal|37}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #42''||[[File:Trait Medal 37 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Invi|EX+}} | ||
|- | |||
|1547||1631||'''{{n|Trait Medal|38}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #46''||[[File:Trait Medal 38 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Demyx|+}} | |||
|- | |||
|1549||1627||'''{{n|Trait Medal|39}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #43''||[[File:Trait Medal 39 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Aced|EX+}} | |||
|- | |||
|1550||1628||'''{{n|Trait Medal|40}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #44''||[[File:Trait Medal 40 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|HD Gula|EX+}} | |||
|- | |||
|1551||1629||'''{{n|Trait Medal|41}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #45''||[[File:Trait Medal 41 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[Boss Xemnas]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | |''Unreleased''||1070||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|7}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 7 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Xaldin|Revision}} | ||
Line 97: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1592||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|30}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | |''Unreleased''||1592||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|30}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 30 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[White Mushroom]] | ||
|} | |} | ||