Trait Medal: Difference between revisions
→List of Trait Medals
Line 373: | Line 373: | ||
|- | |- | ||
|1821||1892||'''{{n|Trait Medal|180}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #183''||[[File:Trait Medal 180 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Lea (Axel)]] | |1821||1892||'''{{n|Trait Medal|180}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #183''||[[File:Trait Medal 180 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Lea (Axel)]] | ||
|- | |||
|1822||1893||'''{{n|Trait Medal|181}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #184''||[[File:Trait Medal 181 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Pooh]] | |||
|- | |||
|1823||1894||'''{{n|Trait Medal|182}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #185''||[[File:Trait Medal 182 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Piglet]] | |||
|- | |||
|1824||1895||'''{{n|Trait Medal|183}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #186''||[[File:Trait Medal 183 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Rabbit]] | |||
|- | |||
|1825||1896||'''{{n|Trait Medal|184}}'''<br>''Dedicated Awakening Medal #187''||[[File:Trait Medal 184 6★ KHUX.png|150x150px]]||[[SN++ - KH III Tigger]] | |||
|- | |- | ||
|''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} | |''Unreleased''||1073||'''{{n|Dedicated Awakening Medal|9}}'''||[[File:Dedicated Awakening Medal 9 6★ KHUX.png|150x150px]]||{{b|Master Xehanort|EX+}} |